HAKKIMIZDA

Geniş ürün yelpazesi, ileri teknoloji ürünler, hizmette kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan VELA YATÇILIK 1999 yılından beri prensiplerinden ödün vermeden sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.
İstikrar ve başarıyı müşterileri ile birlikte gerçekleştirmek için hiç bir fedakarlıktan kaçınmayan VELA YATÇILIK sizlere daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek amacıyla kendini sürekli yenileyerek geliştirmektedir. Ocak 2008 itibariyle, kapasite ihtiyacına cevap verebilmek için, tuzla merkezde açılan yeni şubesiyle büyüyerek yoluna devam etmektedir.

PROJELENDİRME

Firmamız bünyesinde, özel ve ticari teknelerin ön projelendirilmesiyle, makine,mekanik ve boru donatım işlerine ait imalat projeleri yapılmaktadır. Projelerin oluşturulmasında, günümüz standart ve kuralları esas alınarak müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları göz önüne alınarak projeler hazırlanmaktadır.
Amaç işe başlamadan önce müşteriyle üretici arasında iletişim bağını kurmak suretiyle birbirlerini kesinleşmiş projeler yardımıyla daha iyi anlamalarını sağlamaktır. Böylelikle tarafların iş sürecinde ve işin tesliminden sonraki memnuniyetlerini sürekli kılmaktır.

DONATIM
Firmamız çeşitli deniz araçlarında (gemi, motoryat, yelkenli vb.) her çeşit boru, makine, mekanik, mobilya, izolasyon, vb. konularda donatım yapmaktadır. İşlerde donatım çoğu zaman mevcut projelerle yapılabildiği gibi imalat projesi olmayan veya eksik olan projeler bünyemizde hazırlandıktan sonra uygulamaya geçilmektedir.
ONARIM
Yine firmamız bünyesinde hertürlü motoryat, yelkenli vb. deniz araçlarında A’dan Z’ ye tüm bakım onarım ve yenileme işleri yapılmaktadır.
ÜRETİM
Vela yatçılık kuruluşundan bugüne sektörün eksiklerini birebir yaşamış ve üretim alanlarını bu doğrultuda belirlemeye çalışmıştır. Onuncu yılına yaklaştığı bu günlerde rahatlıkla anahtar teslimi tekne yapabilecek bilgi, beceri ve donanıma kavuşmuştur. Ayrıca donatımda kullanmak üzere onlarca özel imalat ürünü sektöre kazandırmıştır.
PAZARLAMA
VELA YATÇILIK bünyesinde gemi yat vb. deniz araçlarının donatımında ana ve yardımcı malzeme olarak kullanılan birçok ürünü pazarlamaktadır. Bu ürünlerin birçoğunun Türkiye temsilcisi bazılarının da bayisidir. Bunun yanında sektörün hazır ürün yelpazesinde bulunmayan ve (yerine ve amacına uygun) özel üretimi gerektiren birçok parça ve ekipmanda, atölyelerinde üretebilmektedir.
 
ADRES : Tersaneler Bölgesi G50 Sok. No:26 81700 Tuzla / İSTANBUL / TURKEY
TEL :      +90 (0) 216 493 73 33       +90 (0) 216 493 73 34    FAX : +90 (0) 216 493 73 22 E-MAİL : info@velayacht.com
Bu sitenin içeriğinin kopyalanması ve yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır. İşbu sitenin içeriğindeki herhangi bir hata veya yanlışlıktan şirket sorumlu tutulamaz.
Copyright Vela Yatçılık Teknik Hizmetler San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.