TCMB na bağlanılamadı.
Access is denied.

VELA YATÇILIK TEKNİK HİZMETLER
 
 
 
Sprinkler / Yangin Tesisati
 
aquatherm firestop – Sprinkler Boru Sistemi
Genis ürün yelpazeli, aquatherm basinçli boru sisteminden gelistirilen firestop sprinkler boru sistemi ile aquatherm müsterilerine benzersiz bir ürün sunmaktadir.

Firestop; VDS ve LPCB’ nin müsadeleri ve dünya çapinda taninma için verilen ugraslar sonucunda, kullanima uygunluk ve yangin sistemleri alanindaki gerekliligini göz alici bir sekilde ispat etmistir.

Sprinkler/yangin hatlarinda kullanilan bu ürün temel olarak cam elyaf teknolojisi ile 20 -125 mm çaplari arasinda fusiolen PP-R (80) FS (zor yanici) hammaddesinden cam elyaf takviyeli olarak üretilmektedir.

aquatherm firmasi, firestop ile kullanicisina boru ve baglanti parçasindan olusan komple* bir sprinkler sistemi kurma imkani saglamaktadir.

aquatherm firmasi ihtiyaç duyulan ek parçalar, armatürler ve gerekli kaynak teknigini de hizmetinize sunmaktadir.

Boru ve fittingsler LPCB gibi önemli bir kurulus tarafindan, LPS 1260 normlarina uygun ve kullanima müsait olduguna dair 684a sertifika numarasi ile sertifikalandirilmistir.

Üretim en üst kalite düzeyinde püskürtme ve extrusion sistemi ile üretilmektedir. Bunun yaninda yüksek kalite; ürün giris ve üretim kontrolü ile güvence altina alinmaktadir.

aquatherm’in kalitesi DIN EN ISO
 

aquatherm’in kalitesi DIN EN ISO 9001: 2000 ile sertifikalanmistir.
ADRES : Tersaneler Bölgesi G50 Sok. No:26 81700 Tuzla / İSTANBUL / TURKEY
TEL :       +90 (0) 216 493 73 33     +90 (0) 216 493 73 34        FAX : +90 (0) 216 493 73 22 E-MAİL : info@velayacht.com
Bu sitenin içeriğinin kopyalanması ve yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır. İşbu sitenin içeriğindeki herhangi bir hata veya yanlışlıktan şirket sorumlu tutulamaz.
Copyright Vela Yatçılık Teknik Hizmetler San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.